מיצאו, השוו, ובחרו את תכנת חדר נתונים (Data Room) המתאימה
ספקי חדר נתונים (Data Room) וירטואלי
מיצאו את הפלטפורמה הנכונה לפרויקט שלכם. השוו בין הספקים הטובים על פי תכונות, אבטחה וסקירות

Merrill DataSite

על תוכנה זו

Merrill Corporation יצרה את Merrill DataSite למטרת שיתוף מאובטח של מידע חסוי במהלך ביצוע עסקאות פיננסיות ועסקאות אחרות, שבהן חיסיון ואבטחה הם בעדיפות עליונה.

חדר הנתונים הווירטואלי Merrill DataSite נושא אישורISO 27001, והוא מציע מומחי שירות ייעודיים ושורה של תכונות מפתח: סימוני מים, הרשאות, פיקוח גישה, ויומני ביקורת. החברה שמה דגש רב על אמצעי אבטחה, אולם רשימת התכונות המתקדמות מבחינה טכנולוגית ראויה לשיפור. לדוגמה, לא ניתן לגשת ל-DataSite מהתקן נייד, דבר חשוב עבור משתמשים עסקיים רבים.

כל אלה הופכים את Merrill DataSite לחדר נתונים וירטואלי ידידותי למשתמש, עם מספר רב של תכונות והגנת אבטחה, במחיר שמכוון לקצה הגבוה של השוק.

דירוג ממוצע
  • באופן כללי
  • קלות שימוש
  • שירות לקוחות
פרטי מוצר
משפט חינם
לא ידוע
פְּרִיסָה
אונליין
תמיכה
שעות עבודה
24/7 (נציג חי)
רשימת תכונות
אבטחת מסמכים
128-bit SSL הצפנה
256-bit SSL הצפנה
גיבוי נתונים
פקיעת מסמכים
סימני מים דינמיים
ISO 27001 מוסמך
SSAE 16 מוסמך
סריקת וירוסים
גישה לאבטחה
קבוצות הרשאה
הגדר הרשאות משתמש
אימות שני גורמים
ממשק משתמש
אתר אינטרנט ממותג
העלאות בכמות גדולה
גרור ושחרר קבצים
חיפוש טקסט מלא
Q & A סעיף
גלול- Viewer
נְגִישׁוּת
יישום iPad
ממשק ההתקן הנייד
תמיכה רב-לשונית
דוח ביקורת
יומני ביקורת
דוחות ביקורת אוטומטיים
בקרת גרסאות מסמך
Product Reviews
Oct 19, 2019
החוויה שלנו עם ספק זה של חדר נתונים וירטואלי הייתה באמת טובה. אחד הדברים הטובים ביותר שהייתי מציין הוא זיהוי התווים האופטי, (optical character recognition), המאפשר חיפוש מידע אפילו במסמכי pdf. עבורי זאת אחת התכונות השימושיות ביותר. על אף תכונה זו, ועוד רבות ומועילות, נאלצתי להחליף ספק בגלל המחירים הגבוהים של שירותי Merrill. מצאתי ספק VDR אחר עם יחס מחיר-איכות טוב יותר.
Aug 24, 2019
Merrill DataSite הוא פתרון ממש חכם המספק את רוב הצרכים העסקיים של חברתנו. אנחנו משתמשים במאגר כדי לאחסן מסמכים ולצורך בדיקת נאותות (due diligence). השירות קל להתקנה ולא נדרשנו לקנות שרתים או כל תוכנה אחרת, למרות שהתעריפים שלהם גבוהים יחסית.
May 18, 2019
זה יותר משנה שהחברה שלנו משתמשת במוצר של Merrill Corporation. אנחנו די מרוצים מהאבטחה שמספק חדר הנתונים וכן מתכונותיו הבסיסיות. חדר הנתונים הווירטואלי פועל בדיוק כפי שהובטח לנו.
Dec 18, 2018
אנחנו נהנים לעבוד עם חדר הנתונים של DataSite. המאפיינים הטובים ביותר של חדר נתונים זה הם אמצעי האבטחה שלו, ממשק המשתמש הפשוט, והמומחים מסבירי הפנים שמספקים עזרה והדרכה 7/24. Merrill DataSite שימש אותנו בהנפקה הראשונה לציבור (IPO), וזאת הייתה דרך מצוינת להציג את המסמכים שלנו למשקיעים פוטנציאליים.
הוסף ביקורת