מיצאו, השוו, ובחרו את תכנת חדר נתונים (Data Room) המתאימה
ספקי חדר נתונים (Data Room) וירטואלי
מיצאו את הפלטפורמה הנכונה לפרויקט שלכם. השוו בין הספקים הטובים על פי תכונות, אבטחה וסקירות

חדר נתונים וירטואלי iDeals

על תוכנה זו

חדר הנתונים הווירטואלי של iDeals יכולה להיות בחירה מעולה, משום שהוא כולל את כל הפונקציות שניתן לצפות מספק מוביל בתחום. הדגש כאן מושם על הקלת קיום התהליך של בדיקת נאותות (due diligence) בכל תחום עסקי, כולל M&A (מיזוגים ורכישות), נדל”ן, ביוטק וטכנולוגיות.

VDR זה מאפשר שמונה הגדרות של הרשאות גישה – על בסיס אינדיבידואלי או קבוצתי – וכן הקצאת פרופיל הרשאה למשתמשים כדי לאפשר להם גישה לקבצים או לתיקיות ספציפיים. כל פעילויות המשתמשים נרשמות ומקבלות חותמת זמן (time stamp), ונתונים אלה זמינים ביומני ביקורת. הצפנת 256 סיביות, סימני מים אוטומטיים, הגנת אנטי-וירוס, ועוד אמצעים רבים הקשורים לבטיחות נועדו לוודא שהמידע החסוי זוכה להגנה מקסימלית.

בעוד שמתחרים רבים דורשים מהמשתמשים להתקין יישומי plug-in או תוכנות אחרות, כגון Flash או Java, חדר הנתונים הווירטואלי של iDeals עובד היטב עם כל דפדפן, מערכת הפעלה, והתקן, ללא צורך ביישומי plug-in. אפליקציות iOS ו- Windows ייעודיות מבטיחות תאימות מלאה עם התקנים ניידים.

IDeals VDR היא פלטפורמה מאובטחת, עוצמתית, גמישה אך נגישה באופן אינטואיטיבי, מציעה חוויית משתמש מעולה ושירות לקוחות 24/7/365 בכמה שפות, והיא זמינה כשירות אינטרנט או בשילוב התשתית הקיימת של הארגון.

גרסת הניסיון חינם מאפשרת להעריך באופן אישי את כל היתרונות של חדר נתונים וירטואלי זה.

דירוג ממוצע
  • באופן כללי
  • קלות שימוש
  • שירות לקוחות
פרטי מוצר
גרסה חופשית
כן
משפט חינם
30 יום חינם
פְּרִיסָה
מותקן
נייד
מבוסס אינטרנט
הַדְרָכָה
תיעוד
שיעורים מקוונים
שעורים חיים אונליין
שעורים פנים אל פנים
תמיכה
אונליין
שעות עבודה
24/7 (נציג חי)
רשימת תכונות
אבטחת מסמכים
256-bit SSL הצפנה
גיבוי נתונים
פקיעת מסמכים
סימני מים דינמיים
ISO 27001 מוסמך
SOC 2 מוסמך
SSAE 16 מוסמך
סריקת וירוסים
גישה לאבטחה
ניהול התקנים ניידים
אימות ערוצים מרובים
קבוצות הרשאה
הגדר הרשאות משתמש
אימות שני גורמים
כניסה לפרויקט יחיד
ממשק משתמש
אתר אינטרנט ממותג
העלאות בכמות גדולה
גרור ושחרר קבצים
חיפוש טקסט מלא
קישור מסמכים
Windows Explorer אינטגרציה
גלול- Viewer
Q & A סעיף
נְגִישׁוּת
יישום iPad
ממשק ההתקן הנייד
תמיכה רב-לשונית
אין צורך בהתקנה של תוכנה
דוח ביקורת
יומני ביקורת
דוחות ביקורת אוטומטיים
התראות
בקרת גרסאות מסמך
Product Reviews
Jan 17, 2023
החברה שלנו עבדה בעבר עם VDR אחר והיו לנו מספר תלונות בקשר למהירות המערכת, לממשק המסובך, ולשגיאות. התחלנו לשתף פעולה עם iDeals, ובאמת אי אפשר לבקש יותר. הוא בטוח, קל ונוח. חבל שלא בחרתי בספק זה מוקדם יותר. אני ממליץ על iDeals לעסקים שמעריכים פשטות ופונקציונאליות.
Aug 3, 2022
מוצר בעל פונקציונאליות גבוהה, מה שעזר לנו לשפר מאוד את הליך בדיקת הנאותות. גם הלקוחות שלנו מרוצים מחדר הנתונים שבחרנו. במיוחד אנחנו אוהבים את התכונה של דיווח גישה משום שהיא עזרה לנו לנתח את התנהגות הצדדים ואף לחזות את תוצאות העסקה.
Nov 19, 2021
זהו הפרויקט השלישי שאנו מנהלים באמצעות חדר הנתונים של iDeals, ואף פעם לא היו לנו בעיות תפעול או כל בעיה אחרת. יש לו באמת את כל מה שאפשר לבקש ואני חושב שלא היינו יכולים לעשות בחירה טובה יותר.
Mar 30, 2020
אני רוצה להודות לצוות של iDeals על תמיכתם בחברה שלנו. הודות להם לא היו לי דאגות כלשהן בקשר לבטיחותם של המסמכים שלנו. אני בהחלט ממליץ לכולם על חדר הנתונים הווירטואלי של iDeals.
Feb 11, 2020
מדובר ב- VDR מעולה, וברצוני לציין המיוחד את האיכות הגבוהה של התמיכה הטכנית של iDeals. היה לנו רכז ממונה שנתן הדרכה מקוונת לצוות שלנו. צוות השירות היה תמיד מוכן כאשר כל פעם שנזקקנו לו. תודה!
Apr 6, 2019
iDeals הנו חדר נתונים מדהים ומאוד אינטואיטיבי. התכונות שהוא מציע עולות על אלה של חדרי נתונים אחרים שבהם השתמשנו. העלות אטרקטיבית וסבירה. צוות התמיכה הטכנית היה זמין מיידית כבל פעם שהייתה לי שאלה. אני מרוצה מאוד מהמעבר ל-iDeals. גם הלקוחות שלנו שמו לב שהדברים השתנו מאוד מאז שעברנו לחדר הנתונים הווירטואלי של iDeals. אינדקס המסמכים, התכונה של שאלות ותשובות, הגלילה דרך מסמכי pdf, ותכונות מועילות אחרות מקלים מאוד על העבודה.
Apr 2, 2019
iDeals VDR היה ונותר שימושי ביותר עבור העסק שלי. היתרונות העיקריים הם בשבילי ממשק אינטואיטיבי בהתאמה אישית מלאה, האפשרות לקבוע גישת משתמשים מוגבלת, והמחיר הסביר. אני חושב שהתכונות ש-iDeals מציע יתאימו אפילו למשתמשים התובעניים ביותר.
הוסף ביקורת