מיצאו, השוו, ובחרו את תכנת חדר נתונים (Data Room) המתאימה
ספקי חדר נתונים (Data Room) וירטואלי
מיצאו את הפלטפורמה הנכונה לפרויקט שלכם. השוו בין הספקים הטובים על פי תכונות, אבטחה וסקירות

חדר נתונים וירטואלי Box

על תוכנה זו

חדר נתונים וירטואלי של Box.com היא פלטפורמה שבנויה על מערכת שיתוף קובץ בודד עבור משתמש בודד. יחד עם זאת, שירות ה-VDR של פלטפורמת Box מספקת ערכה יותר מתוחכמת של הרשאות ואמצעי אבטחה. דבר זה הופך את החדר הווירטואלי של Box למתאים יותר עבור שיתוף מסמכים עסקיים רגישים ושיתוף פעולה בפרויקטים שבהם האנשים המעורבים מרוחקים מבחינה גיאוגרפית.

ניהול מסמכים

תכונות המפתח של חדר נתונים וירטואלי זה כוללות התאמה אישית מלאה לפי הלוגו והצבעים של החברה, התקנה פשוטה, תפוגת גישה והגבלות על תצוגה מקדימה, העלאת והדפסת מסמכים, וכן אפשרויות מעקב מפורט. באופן כללי מרבית הספקים של חדרי נתונים וירטואליים מציעים את התכונות האלה, וההבדל האמתי יכול להיות בחתימה אלקטרונית או באוטומציה של משימות. אחסון מאובטח, שיתוף, וניהול קל של מסמכים הופכים את חדר הנתונים הווירטואלי של Box למתאים ביותר עבור חברות קטנות ובינוניות השואפות הן לפשטות והן לפונקציונאליות מעולה.

דירוג ממוצע
  • באופן כללי
  • קלות שימוש
  • שירות לקוחות
פרטי מוצר
משפט חינם
14 ימים
פְּרִיסָה
מותקן
נייד
מבוסס אינטרנט
הַדְרָכָה
שיעורים מקוונים
שעורים חיים אונליין
שעורים פנים אל פנים
תמיכה
אונליין
שעות עבודה
24/7 (נציג חי)
רשימת תכונות
אבטחת מסמכים
גיבוי נתונים
ISO 27001 מוסמך
SOC 2 מוסמך
גישה לאבטחה
ניהול התקנים ניידים
ממשק משתמש
העלאות בכמות גדולה
גרור ושחרר קבצים
קישור מסמכים
אינטגרציה של Microsoft Office
גלול הצופה
נְגִישׁוּת
יישום iPad
ממשק ההתקן הנייד
תמיכה רב-לשונית
דוח ביקורת
התראות
בקרת גרסאות מסמך
Product Reviews
Jul 25, 2022
אני מאמין שהתוכנה של Box טובה לביצוע עסקאות, אבל אם אינכם עובדים עם ערמות של מסמכים אין טעם לנסות את הגרסה בתשלום של Box: הגלישה המסובכת מתאימה יותר לצרכי ניהול מידע מורכבים יותר.
Jan 6, 2021
השתמשנו ב-VDR הזה כדי לנהל את העבודה של צוותי העבודה בארגון שלנו. הוא נוח לשימוש וכל תהליך העבודה יותר מאורגן. אנו ממליצים להשתמש ב-Box VDR למטרות דומות.
Nov 4, 2020
אנשי Boxהגיבו מהר לפנייה הראשונה שלנו והעמידו אותנו על רגלינו במהירות. זה עשה את כל ההבדל עבורנו . נוכחנו שקל לעבוד עם התמיכה הטכנית של Box ושהם מאוד קשובים. חדר הנתונים עבד ללא דופי.
Oct 11, 2020
אנחנו משתמשים בחדר נתונים וירטואלי של Box ואין לנו תלונות באשר לחיסיון המסמכים שאנו מאחסנים, והפרודוקטיביות של העסקה גדלה. אני ממליץ על Box כספק אמין של שירותים וירטואליים.
May 14, 2020
לחדר נתונים וירטואלי זה יש המון אפשרויות רק שלא ממש שמנו לב לכולן, כך שלבסוף היינו צריכים להחליף אותו בחדר נתונים אחר עם תכונות בסיסיות, שירות טוב, ומחיר יותר נמוך. עם זאת, אם החברה שלכם צריכה פתרונות מסובכים ומתוחכמים, מוצר זה מתאים לכם באופן מושלם.
הוסף ביקורת