מיצאו, השוו, ובחרו את תכנת חדר נתונים (Data Room) המתאימה
ספקי חדר נתונים (Data Room) וירטואלי
מיצאו את הפלטפורמה הנכונה לפרויקט שלכם. השוו בין הספקים הטובים על פי תכונות, אבטחה וסקירות

מי אנחנו

חברת EMA מקדישה עצמה למחקר של מוצרי IT (טכנולוגיית מידע) חדשניים שמשפרים את חייהם של אנשים.

dataroom.co.il יוצא לאור על ידי Enterprise Marketing Advisors (EMA), חברה למחקרי שוק וייעוץ אסטרטגי מובילה בעולם המחויבת לספק תובנה עמוקה על מלוא הספקטרום של טכנולוגיות מידע (IT) וניהול נתונים. אנו מעניקים ללקוחותינו תובנות וייעוץ כדי לסייע בידיהם להבין את מגמות השוק, לזהות הזדמנויות, ולהביא לצמיחת עסקיהם.

זה יותר מעשרים שנה שאנו עוזרים ללקוחות לזהות הזדמנויות חדשות בשוק המידע באמצעות נתונים ותובנות מדויקים ואמינים, כולל הערכת גודל השוק, תחזיות, סקירות ענפיות, וזיהוי של מגמות משמעותיות ושל משתתפים מרכזיים בשוק. אנו מספקים מחקרים וייעוץ פרגמאטיים ועדכניים, במטרה לסייע ללקוחותינו לחשוף את ההזדמנויות הרווחיות ביותר כדי להביא למקסימום גידול בהכנסות ולרסן הוצאות. אנו משתפים פעולה עם אנליסטים מומחים בנושאי תעשייה וטכנולוגיה ספציפיים, ומספקים מדידות בלתי משוחדות והערכות של השווקים הגלובאליים.

מאז ייסודה בשנת 1998, EMA מספקת שרותי מחקר, ניתוח וייעוץ לאנשי עסקים, יזמים, מומחי IT וספקי טכנולוגיות מידע בכל העולם. אנו מתמחים במתן שירותי מחקר של טכנולוגיית מידע (IT) לארגונים ממשלתיים, חוץ-ממשלתיים ובינלאומיים מכל העולם. EMA Research מוציאה לאור דוחות מחקרי שוק שמשפרים את רווחיותן של חברות בעולם כולו וכן את יכולתן לקבל החלטות עסקיות חכמות. דוחות אלה מכסים את ענפי התעשייה והטכנולוגיה החשובים ביותר כיום, כולל שווקים מתעוררים (emerging markets).

האנליסטים של EMA משלבים באופן ייחודי ניסיון מעשי, תובנות לגבי שיטות העבודה המומלצות בענף, הכרות עמוקה עם פתרונות עכשוויים ומתוכננים כדי לעזור ללקוחות להשיג את יעדיהם.

dataroom.co.il תומכת בעסקים, בארגוני בריאות, ובשווקים ייחודיים באמצעות יישום טכנולוגיות מחקר חדשניות עבור מגוון רחב של התמחויות, כולל פיתוח רשת קשרים עסקיים (networking), אבטחה, תוכנה, אחסון, ניידות, וירטואליזציה, ומרכז נתונים. המאפיינים המשותפים של שירותים אלה הן תכניות מותאמות אישית, חסכוניות ועתירות ערך, אשר מניבות תוצאות באופן עקבי. חוג הלקוחות שלנו מגוון, החל ממנפיקי התשלומים הגדולים ביותר בעולם, עבור ברוכשים, מעבדים, סוחרים ואיגודים,  וכלה בספקי טכנולוגיה ומשקיעים מובילים.

Datarooms.com, המוכרת בזכות חידושיה המובילים בענף, זכתה לשבחים רבים מצד לקוחות וגורמים באחרים בתחום על הביצועים הטובים ביותר בפועל, על מחקרי השווקים המודיעיניים, ועל יוזמות לאחריות חברתית תאגידית ברחבי העולם.

אנו פועלים על פי שתי עדיפויות: עידוד מומחים למידע-ענן (cloud information) ללמידה בלתי פוסקת, והתמקדות בלעדית בקביעת סטנדרטים חדשים בתחום הענן (cloud industry).